askere giden sevgiliye mektup..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

askere giden sevgiliye mektup..

Mesaj tarafından Insecta Bir Paz Ocak 06, 2008 12:20 pm

arkadaşlar bu mektup o kişiye gitti.. ve gelen tek cevap mektubunu okudum canım oldu.. üzülmedim aslında.. içim rahattı.. askere gtmeden içimdekileri söyleyebildim ona.. ve şimdi mektup...

bunu neden yazdığımı bilmiyorum bile.. sana verip vermeyeceğim bile belli değil aslında.. sadece söylemek istiyorum vatani görevini yapmadan önce..
ayrıldığımızdan beri o kadar çok özledim ki seni.. dedim ki kendi kendime.. ne kadar çok seviyormuşum meğersem.. yanlış anlama.. bu bana geri dön mektubu değil.. sevgilin var zaten biliyorum.. dedim yha bilmeni istiyorum..
kamera açıp şarkı söylediğin akşamı hatırlıyor musun ? gözlerimi kırpmadan seyrettim o akşam seni.. sonra yaklaştın kameraya.. boynunu çekti kamera.. dedim ki içimden ne güzel kokardı oraları.. bir an böyle yanımda olsan doyasıya öpsem seni dedim.. inan bana bunu çok istedim.. o zaman anladım ne kadar özlediğimi.. inanmak istemiyordum benden başkasını sevdiğine..
18 ekim günü.. hatırladın mı ? hani buluşacaktık.. yeri yanlış tarif etmiştim bana kızmıştın.. sana dokunamamıştım.. o gün güzeldi.. seni 50 gün aradan sonra görmüştüm.. yanımdaydın.. kolun koluma deyiyordu arada.. ama sen konuşmuyordun.. ayrıldık.. gene kabus dolu günler başladı.. tanrım ne kadarda çok seviyordum.. o akşam uyuyamadım.. düşündüm durdum yatağımda.. haksızdım aslında..
sonra gene barıştık dayanamadık birbirimize.. 29 ekim günüydü hastaydım ve bana beni sevdiğini söyledin.. 30 ekim günüydü buluştuk.. hayatımın en güzel günüydü.. o kadar eminim ki hayatımın en güzel günü olduğuna.. öyleydi.. öptüm seni sürekli. kokladım böyle doyasıya.. hani zamanım olsa bütün gün kalırdım yanında.. bağımlılık yaptın sanki.. sonra gene ayrıldık.. bu sefer çok üzdün beni.. haksızdın.. ağlattın beni.. bende bana ulaşama diye hattımı kırdım.. . çağrı attın diğer hattıma.. pişmanlık çanları o anda çaldı aslında.. haksız olduğunu biliyordun belki de özür dileyecektin.. olmadı ama.. çok özledim ben ondan sonra seni.. ne kadar aptaldım.. kızmakta çok haklıydın.. biliyorum çok sıktım seni ama sevdiğimdendi inan bana.. seni kaybetmek istemediğimden.. paylaşamadığımdan.. bir benim ol istediğimden... öyle geliyordu ki bana.. sen benden başka herkesindin.. sanki beni bir türlü sevemedin..
ilk başlarda ne kadarda güzeldi.. her şey tenin tenime değince değişti.. yazın hatırlıyorum da.. tartışsak da gene ertesi gün barışıyorduk.. hani ertesi günü istanbula gelecektim.. ayrılmıştık.. bana ama ben seni çok seviyorum demiştin.. o an ağlıyordum.. ve hafiften güldüm.. bende seni seviyordum.. çok hem de.. neden bitsindi ki o zaman.. sen benimdin.. bende senin.. neden bitsindi..
şimdi gene antalyaya gideceğiz.. nasıl dayanacağım bilmiyorum.. her yerde sen varsın sanki.. her yerde.. hiç bir şeyi unutamadım ben senle ilgili.. hiç bi ayrıntıyı unutamadım.. şimdi nasıl doldurucaktım ben o odayı.. sabaha kadar süren konuşmalarımız.. tartışmalarımız.. sevinçlerimiz.. her şeyimiz yha.. o kadar zor olcak ki..
şimdi bir de askerlik çıktı.. zaten özlüyorum seni bir de askere gidersen ben ne yaparım Sad istanbul da olman iyi olman yetiyordu gene.. askerlik nerden çıktı şimdi.. çok özlicem seni.. msninin açık durması yetiyordu.. resmini görmek yetiyordu.. yazmasan bile..
en acılarından bir tanesi de buydu aslında.. artık beni sevmiyordun sen ilgilenmiyordun bile.. e haklıydın gene bir bakıma.. sevgilin vardı.. onu seviyordun.. ne yapacaktın seni sürekli bırakan bir kızı.. bıkmıştın belli.. neden ben bıkamadım peki.. beni üzen bir insanı neden unutamadım.. ne yaptın bana sen.. ?
destan yazmışım gene.. söylemek istediklerimdi bunlar.. ben seni çok sevdim.. gerçi hala seviyorum.. o hiç değişmedi.. hayatıma yeni erkekler girdi belki ama hiç biri senin beni öptüğün gibi öpemedi.. veya hiç biri senin bana dokunduğun gibi dokunmadı.. sen farklıydın.. sen ilktin diye belkide.. gene de mutlu olman yetiyor bana.. mutlu olmakta yakışıyor sana zaten.. kendine çok iyi bak.. son defa.. seni seviyorum..

bu sene mutlu olmaktı tek dileğim.. geçen senede buydu.. ondan önceki senede... neden mutlu olmaıyordum hiç bir sene..! puff.. nyse okudunuz.. buydu işte..

Insecta
First
First

Kullanıcı profilini gör

Geri: askere giden sevgiliye mektup..

Mesaj tarafından Insecta Bir Paz Ocak 06, 2008 2:39 pm

uzun dye kms eokumuo hralde:)

Insecta
First
First

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından SaYaKe Bir Paz Ocak 06, 2008 2:41 pm

uzun olmasina ramen o güzl mektubu okuduk 10 dakka sürdü tamam Very Happy ama ben böle mektup görmedim hayatimda Very Happy ( bunu gercektenmi yazdin bi kisiye ) hayir yani hehe süperde helal olsun valla ne diyim :S

SaYaKe
Bronze
Bronze

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Insecta Bir Paz Ocak 06, 2008 2:43 pm

evet gerçkten bi kişiye yazdım ve dün akşam gönderdim.. verdiği tepki aynen şu oldu.. mektubunu okudum canım... bu kadr.. nyse..Smile tşkkr ederm..

Insecta
First
First

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından SaYaKe Bir Paz Ocak 06, 2008 2:44 pm

1 gunde geri mi geldi mektup :S:D hehe :S

SaYaKe
Bronze
Bronze

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Insecta Bir Paz Ocak 06, 2008 2:49 pm

hyr yhf.. mail üzernden gnderdim

Insecta
First
First

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından SaYaKe Bir Paz Ocak 06, 2008 2:53 pm

haa söle desene Very Happy .... askerde internet varmi yaw Very Happy neyse yinede super olmus tebrikler

SaYaKe
Bronze
Bronze

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Insecta Bir Paz Ocak 06, 2008 2:55 pm

yha daha askere gtmedi mayısta gdicek işte..

Insecta
First
First

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından SaYaKe Bir Paz Ocak 06, 2008 3:04 pm

Very Happy Laughing tamam simdi anladim ...

SaYaKe
Bronze
Bronze

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Eddaaa Bir Ptsi Ocak 07, 2008 4:02 pm

nurdncmm okuorumm şuan ne cevherlerr varmışş bee yavrum aramızda:ddevamm Very Happy

Eddaaa
First
First

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından PisqopaTTurq Bir Ptsi Ocak 07, 2008 4:35 pm

ßastır Nurdan Very Happy ßu hızla iyi qidiyoz..

Msn : PisqopatTurq@gmail.com

DreamTR | PisqopaTTurq

PisqopaTTurq
Webmaster
Webmaster

Kullanıcı profilini gör http://dreamtr.8forum.info

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön